مطالب آموزشی، معرفی محصولات، اخبار دنیای آکواریوم و...

آکواریوم کالا
آکواریوم کالا

معرفی برندهای معتبر محصولات آکواریوم 3- ایستا (ista)

معرفی برندهای معتبر محصولات آکواریوم (ista)

شرکت  Tzong Yang Aquarium واقع در تایوان بیش از 20 سال است که مدیریت تولید برندها ی بین المللی بسیاری مانند ista را به عهده دارد.محصولات این شرکت طیف گسترده ای از تجهیزات آکواریومهای آب شیرین و گیاهی را پوشش می دهد.

20 سال تجربه در حوضه ی تولید تجهیزات و ملزومات آکواریوم سبب شده تا این شرکت نیازهای خاص آکواریوم ها را بخوبی درک نموده و بر اساس این نیازها توسط تیم طراحی مستد و خلاق خود قادر به  تولید و توسعه ی محصولاتی منحصر بفرد ،حرفه ای و متناسب با روند بازار باشد.

نوآوری و تضمین کیفیت دو عاملی است که همواره باعث افتخار این شرکت بوده و همین امر سبب شده تا این شرکت در کشورهای مختلف در برابر بسیاری از برندهای دیگر  در بازار رقابت یک قدم جلوتر باشد.

در سپتامبر 2013 شرکت Tzong Yang نمایندگی رسمی ista را در گوانگجو با امید پیدا کردن نمایندگی های مناسب تری در سایر استانهای چین در جهت ارایه ی طیف وسیعی از محصولات خط تولید ista تاسیس نمود.

ista یکی از مشهورترین برندهای تایوانی پیشرو در صنعت تولید تجهیزات آبزی پروری در دنیا می باشد و همواره ترویج نگهداری و پرورش آبزیان از اهداف این شرکت بوده است تا جایی که در سال 2015 هزینه بسیار زیادی در جهت برگزاری مسابقات آبزی پروری IIAC پرداخت نمود.

از محصولات تولیدی این شرکت می توان به انواع تجهیزات و ملزومات آکواریوم های گیاهی نظیر :خاک و بستر،سیستم های co2 و ملزومات آن،تجهیزات کاشت و نگهداری گیاهان آبزی،سیستم های روشنایی،سیستمهای خنک کننده و گرمایشی آب،فیلتر و پمپ،درو های درمانی ماهیان و افزودنی های آب،غذای ماهی،تزیینات،آکواریومهای شیشه ای و سایر لوازم جانبی آکواریوم اشاره نمود.

 

استفاده از مطالب مجله آکواریوم کالا برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام آکواریوم کالا مگ و لینک به منبع بلامانع است. حقوق این سایت به (فروشگاه آنلاین آکواریوم کالا) تعلق دارد.
error: Content is protected !!
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.